Kurumsal V2 firma scripti

Kurumsal V2 firma scripti

0 Yorum
5.00 out of 5

199,00 ₺

Bonus : 4 Bonus Nedir ?

Demo İncele Sepete Ekle

Full SEO + Full Kontrol
 
*Full Meta
 
Eklediğiniz tüm ürünlerin, blog konularının, hizmetlerin, projelerin, ve kurumsal sayfaların başlıkları title ve açıklama alanları otomatik olarak description meta tagları olarak tanımlanmaktadır.
 
*SMTP destekli İletişim modülü
 
İletişim formu ile iletilen mesajlar size anında mail olarak iletilir..
 
*Blog modülü
 
Adminden sınırsız blog ekleyebilir silebilir ve düzenleyebilirsiniz.
 
*Sayfalar modülü
 
Adminden sınırsız sayfa ekleyebilir silebilir ve düzenleyebilirsiniz. Eklediğiniz tüm sayfalar otomatik olarak footer ve headerda yayınlanmaktadır.
 
*Sık Sorulan Sorular modülü
 
Adminden sınırsız soru ve cevap ekleyebilir silebilir ve düzenleyebilirsiniz.
 
*Hizmetlerimiz modülü
 
Adminden hizmetlerimiz alanını aktif pasif yapabilirsiniz. Pasif yaptığınızda üst menüden, ana sayfadan ve footerden otomatik olarak kalkar.
 
*Projeler modülü
 
Adminden projelerimiz alanını aktif pasif yapabilirsiniz. Pasif yaptığınızda üst menüden, ana sayfadan ve footerden otomatik olarak kalkar.
 
*Ürünler modülü
 
Adminden ürünlerimiz alanını aktif pasif yapabilirsiniz. Pasif yaptığınızda üst menüden, ana sayfadan ve footerden otomatik olarak kalkar.
 
*Yorumlar modülü
 
Adminden yorumlar alanını aktif pasif yapabilirsiniz. Pasif yaptığınızda üst menüden, ana sayfadan ve footerden otomatik olarak kalkar.
 
*Counter modülü
 
Adminden counter (rakam sayan alan) alanını aktif pasif yapabilirsiniz. Pasif yaptığınızda üst menüden, ana sayfadan ve footerden otomatik olarak kalkar.
 
*Tercih modülü
 
Adminden tercih alanını aktif pasif yapabilirsiniz. Pasif yaptığınızda üst menüden, ana sayfadan ve footerden otomatik olarak kalkar.
 
Full admin panel kontrolünü görünce inanamayacaksınız!

    Henüz Yorum Yapılmamış..

Bir Yorum Ekle